CZ EN

Knihy - detail knihy

Josef II.  - Wsseobecný  Ržád saudnj pro Cžechy, Morawu, Slezsko, Rakausy nad = a pod Ržekau Anasem, Sstyrsko, Korytany, Kránsko, Gorycko, Gradisko, Tryest, Tyróly a přednj Zemi rakauské.Josef II.

Wsseobecný Ržád saudnj pro Cžechy, Morawu, Slezsko, Rakausy nad = a pod Ržekau Anasem, Sstyrsko, Korytany, Kránsko, Gorycko, Gradisko, Tryest, Tyróly a přednj Zemi rakauské.

ID: 21088
Místo vydání: Vídeň
Nakladatel / tiskař: Ján. Tom. z Trattnerůw
Rok: 1781
Vydání: 1.
Formát:
Počet svazků: 1
Počet stran: (8), 176
Vazba: dobová kartonová
Komentář: Knihopis 3616
Gotika, latinský text antikvou, signatury, stránkové kustody, živá záhlaví, arabská paginace stran při horním vnějším okraji, rokokové dvoulinky. Na tit. listu dřevořez s císařským orlem s iniciálkou J. II. (Josef II.), plné iniciálky ve výši 2-3 řádků, na str. 1a při horním okraji dřevořezový vlys s alegorií práva.
+ přívazek: Josef II.: Ržád Wsseobecny při Obězých Wěřitelůw pro Cžechy, Morawu, Slezsko, ... Vídeň, Ján. Tom. z Trattnerůw, 1781. 32 s. Gotika, latinský text antikvou, na tit. listu císařský erb s iniciálami Josefa II., koncová viněta. - Knihopis 3619.
Dobová kartonová vazba potažená mramorovaným papírem zašpiněná, odřená a zkrabatělá. Papír při vnějším okraji zahnědlý (stopy po vlhkosti). Na předním přídeští rkp. provenienční záznam z 19. století: Ex libris Venceslai Scherks(?).
Cena: 3000 Kč
PRODÁNO